| anonim_4396 a întrebat:

asi dorii un sfat de la voi, am facut o mica obsesie dupa un baiat (Benjamin Lasnier ) dar astazi am aflat ca este intro relatie, si plang in continu imi vine sa rup toate pozele lui de pe perete si din telefon etc, vreau sa o bat pe aceea fata....inclusiv cu el, stiu ca nu am sanse cu el...dar nu mi-l pot scoate din minte, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ai vorbit vreodată cu el? L-ai întâlnit? Te-a scos la o întâlnire? Nici una din astea nu s-a întâmplat, și totuși tu consideri că ești îndrăgostită de el. Cum? Poate doar te-ai îndrăgostit de fizicul lui, iar asta este total patetic.
Având în vedere că știi că relația asta este imposibilă, având în vedere că tipul nici măcar nu știe că exiști, tot ce poți face tu este să îți ocupi timpul cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să înveţi să scrii.

| marinaa9 a răspuns:

Cum te-ai putea indragosti de o persoana pe care nici nu ai intalnit-o?! Ai destui baieti in scoala ta cu care poti avea o relatie.

| AcadeaAnonima a răspuns:

Scumpo,si mie imi place de el ( adica sunt fana, nu sunt indragostitawinking ), dar nu trebuie sa plangi ca are o relatie.Are numai 15 ani, nu vor fi impreuna pana la adanci batraneti.Plus ca, totul se intampla cu un motiv. Poate ca soarta l-a facut sa aiba un cuplu numai pentru a fi tu libera, adica single.Trebuie sa intelegi ca,daca nu e s-a intamplat asa cum ai vrut tu, o sa se intample si mai bine ( e moto-ul meu in viata happy ) Acum, ca sa te mai imbunez : acum el e single, s-au despartitwinking oricum, fata aceea e foarte urata ( o am pe facebook ) si a ajuns sa fumeze, sa se drogheze, se taie si are poze in lenjerie intima o.o

Bafta oricum :*

| 17283454857486784768 a răspuns:

Uita-l si eu am fost obsedata dupa el dar cand am aflat ca are prietena am renuntat pentru ca stiam ca nu am nicio sansa si ca nu o sa-l vad niciodata iar acum m-am indragostit de alt baiat si este totul bine, incearca si tu! happyP.S:am suferit si eu cateva zile crying

| Octavia28 a răspuns:

Benjamin lasnier nu este in nici o relatie vezi ca ela e un cont fake