| Andreea_1209 a întrebat:

Asta vara am fost cu un baiat. M-a invitat in oras si am acceptat.Pt ca imi era rusine nu am mers singura, ci cu o colega din clasa.In fine, el a intarziat vreo zece minute si cand dadeam sa plec a venit.Am mai vorbit si ne-am trezit cu colegii lui pe cap(veneau spre noi). ei erau la o zi de nastere a unui coled de-al lor.Eu am sarit gardul parcului si.am plecat, el m-a rugat sa mai raman. dar am plecat. Dupa m-am intalnit cu colegii lui si ma tot intrebau daca il mai plac si daca ne-am sarutat.eu le-am spus ca nu-l mai plac si ca nu ne-am sarutat(doar ca sa scap de ei, nu neaparat ca nu-l mai placeam). a trecut vara.am inceput scoala si el se batea cu o colega de-a mea si eu l-am aparat si a spus:"Asta inca ma mai place". In fine, astazi am dat cu pumnul in el si am inceput sane batem. el nu dadea prea tare.in fine big grin credeti ca ma mai place? fundita

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

In felul lui caracteristic, se pare ca vrea sa-ti dea un semn cum ca te-ar place, probabil inca te mai place, dar din orgoliu refuza sa recunoasca si prefera alte metode ca tu sa-ti dai seama.

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu zic ca da...

| traficanta a răspuns:

Ca sa fiu sincera.nu prea cred!big grin

| Katerine a răspuns:

Cum se spune bate insamna ca iubeste...haha

| Lorenna a răspuns:

Da`.

de ce nu`i dai inca o sansa?big grin

| KostiKa a răspuns:

Un baiat daca se poarta urat cu o fata sau sa zic daca o necajeste... inseamna ca o place tongue bafta thumbs up