| Daiana90 a întrebat:

Astazi am fost la dansuri si am dansat cu un baiat care mai demult imi placea si care nu aveam tupeu sa vorbesc cu el si s-a bagat cu o colega etc...Ideea este ca mi-am luat inima in dinti si l-am intrebat in timpul dansului ce imi venea prin minte, dar mi s-a parut asa de indiferent. Abia daca imi raspundea, sau imi rapundea scurt si atat. Daca eu nu ziceam nimic, nu zicea nici el.Era asa de indiferent, eu incercam sa intru in discutie si el nimic.Asa patesc cu toti.Eu incerc sa vorbesc cu ei si ma fac de ras, ca nu sunt interesati, parca nu le-ar pasa si nu pot tot eu sa trag de ei.Ma simt prost cand parca vorbesc singura.Cand le vad pe celelalte ca vorbesc cu partenerii in timpul dansului, rad etc si eu chiar daca incerc sa vorbesc parca as fi singura.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Asa sunt unii baieti, nepasatori.pacat.nu ne meritawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se gandea la altceva.Nu te mai simti prost.Nu are nici un rost.

| LoVeLy_3874 a răspuns:

Te-ai intrebat daca ei simt acelasi lucru despre tine? ca poate te plc si asa sunt toti, cand te plc incearca sa nu iti dea de inteles. pune o prietena de a ta sa ii intrebe pe fiecare baiat ce simte pentru. tine si mai rogo sa iti si spuna... daca baietii ai id.incearca sa faci rost de unul dintre id-urile a catorva baieti care te plc si tu nu sti. vb cu el/ei, si din vorba in borba adu subiectu de dragoste, prietenie si intreaba-l daca are prietena, daca te plc, cum te vede, si mai multe... pup.

| annya_6771 a răspuns:

In primul. rand niciodata sa nu te mai bagi cu un baiat in seama daca iti place incearca sai faci doar ochi dulci sa ii tragi priviri si sa-l faci sa te placa pentru ca ultimu timp baietii km asteapta ca fetele sa faca primul pas si e destul de nasol.incearca sa bati apropouri ca tiai dori sa fi cu cineva.