| hjjd a întrebat:

am nevoie de voi! in ultimele zile ma simt singura, am impresia ca nimeni nu ma iubeste totul imi merge foarte prost,. cea mai buna prietena a mea este suparata pe mine pentru ca baiatul de care i place s-a dat la mine, i-am cerut scuze.chiar nu mai stiu ce sa fac, si ea mi-a facut asta cu un baiat,, dar am iertato,, ea dc nu poate sa ma ierte? va rog. sfaturi ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Explica-i ca nu esti tu devina, ci tipul, pentru ca el s-a dat la tine si nu tu la el. oricum, prietena ta e imatura din cate imi dau seama. iar daca face asa doar din chestia asta, daca un tip va poate strica prietenia, inseamna ca nu iti e prietena. las-o in pace. o sa isi dea seama ca a gresit, dupa ce se vor desparti cei doi, amica aia a ta va veni la tine.