| Ahajahahah a întrebat:

Buna,astăzi am tras bilet la liceu pentru Secret Santa(sunt in a 9-a) si mi-a picat o fata despre care nu stiu prea multe pentru ca nu prea vorbim. Puteti sa-mi oferiți niste idei de cadou. Fata pare rebelă, dar îi place să ajute oamenii si sa rada... Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Mynameis93 a răspuns:

Dacă zici că-i mai rebelă, e foarte posibil să îi placă să se machieze.Ia-i un mascara, un ruj ceva.Ciocolată,o carte.Depinde de bugetul tău.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e mare chestie, du-te prin pepco sau magazine de genu si gasesti instalatii dragute in forma de globuri, paturi mici pufoase, lumanari de craciun etc. Chestii de genu. Chiar si sosete din alea foarte pufoase ai putea sa-i iei.

| AlMaDi a răspuns:

Ai putea sa cumperi o carte din categoria comedie, te duci la o librarie sau de le net.
Sau ai putea sa ii cumperi ceva simplu, cum ar fi ciocolata, mai multe tipuri si o cutie din lemn, si pui cateva bomboane de ciocolata in cutie, iar restul de bomboane sunt ale tale.
Sau un fular sau o caciula cu un mesaj dragut...