| robyroby a întrebat:

Deci. In primul rand, Salut! In ianuarie e ziua prietenei mele. Suntem de aceeasi varsta ( 14 ani > Neinpliniti < ). Ce cadou imi recomandati sa ii iau?

7 răspunsuri:
| denisa0906 a răspuns:

O cartesmug daca ii place sa citeasca...sau un ceas bengos sau un plus ff dragut happy

| robyroby explică:

@ Tepes -> stupid

| robyroby explică:

Da, cred ca m-am hotarat. O sa ii fac cadou o pereche de cercei sau o bratara [ Amandoua din argint ]

| Ma username a răspuns:

Am vazut in librarii in mai multe orase ceasuri cu o inimioara cu o sageata si lampa. Sunt foarte romantice si nu au un pret ridicat, depinde de magazin. Incearca ce ti-am spus sau daca nu crezi ca-i bun cum zic eu incearca un ursulet ceva cu numele ei big grin sau cu al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bijuterie din argint, de preferat cercei. Evita inelele.Sau un ceas de mana, dar ai grija ca ceasul sau bijuteria sa nu fie mari; micute si simplute este cel mai bine.Sau poti sa-i iei un parfum care stii ca-i place ei cum miroase sau o carte, dar sa-i iei o carte frumoasa, nu una urata sau plictisitoare. Daca vrei sa-i iei o carte iti recomand Vrajitorul din oz-e o carte foarte frumoasa, pe care o poti citi la orice varsta(este chiar perfecta pentru voiwinking ) sau Amintiri din copilarie(daca nu o are, lucru putin probabil). Evita cartile gen Baltagul sau Enigma Otiliei, pentru ca nu cred ca v-ar placea(mie mi-au placut, dar nu prea sunt de copii de 14 ani, in sensul ca voua vi s-ar parea plictisitoarewinking ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta voastra fiind copii responsabili, adolescenti care se iubesc, si stiti sa luati decizii, iti legi o pamblicuta rosie de cuc si spui serios; draga mea, in aceste clipe sublime, in care ratiunea noastra este reala, dar lipseste cu desavarsire, as vrea sa-ti fac o surpriza si sa iti arat, puiul de urs. dupa care vom incerca sa bagam magarul in beci. iar ea iti va raspunde; auzi? n-ar fi mai bine sa ne f... m oleaca? am curaj sa fac ramasag cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce bani aibig grindar cel mai frumos ar fi sa ii iei un trandafir.cu siguranta ar impresiona-o...sau un lantisor cu 2 ingerasi din argint...:X:X:X