| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare: maine la scl sa ma imbrac cu blugi, un tricou albastru (cu sclipici si cu un scris mare negru si nuste funda cu model de steagu americi), cu adidas Nike si sa imi prind parul in 2 coditze (cum poarta fetele de cls a1a)? sau cu pantaloni stramti (negri), un tricou mov, un bolero tot negru, cu teneshi mov si sa imi las parul pe spate? dau funda

7 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Eu m-as imbraca in a 2a tinuta. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Rozalia2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce da? prima varianta sau a 2a?

| anonim_4396 explică (pentru Rozalia2001):

Eu stiu de la radio raspunsul asta...la radio se intreaba :-`zebra e alba cu dungi negre sau neagra cu dungi albe?` raspundem : `da`

| Alinaisv a răspuns:

Un sfat, la cei 10 ani ai tai nu prea ar trebui sa te preocupe aparenta...
Mai intai vezi'ti de teme si lectii de invatat, dupa aia vezi tu cu ce te imbraci.

| Rozalia2001 a răspuns (pentru Alinaisv):

Mi-am facut temele tongue si pentru mine e fff impo cum arat

| DeeaATha a răspuns:

Buna!
Eu m-as imbraca in prima tinuta la scoala, dar cu parul pe spate.
Sper ca te-am ajutat.