| AndrewAndy a întrebat:

Ce pot sa ii cumpar unei prietene de Craciun? Ceva sa tina minte ca l-a primit de la minehappy idei?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde ce fel de persoană e prietena ta, că dacă e mai sensibilă şi sentimentală îi poţi cumpăra un ornament gen căsuţele acelea care se aprind cu luminiţe colorate, sau un brăduţ în miniatură, dacă e mai elegantă, îi poţi cumpăra un parfum, sau o brăţară de argint, un portofel, un set căciulă şi fular, etc. Indiferent ce îi cumperi, ar fi drăguţ să adaugi şi ceva dulce.

Pa-pa.

| Axys a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Absolut corect!

| diana121 a răspuns:

Buna. Pai. Mie una imi plac darurile facute manual ( pentru ca in acestea se pun cel mai mult suflet happy ) Poti de exemplu sa-i faci o felicitare big grin sau nu stiu. Sau daca neaparat tii sa-i cumperi ceva, daca este o fire mai romantica, visatoare sau ceva intre, poti sa-i cumperi un ursulet de plus cu o inimioara care sa scrie ' I love you ', sau nu stiu. Orice, dar te sfatuiesc sa i`l dai ingenuchind, caci asa chiar nu ar uita acel cadou niciodata, oricat de mic ar fi happy Sper ca te-am ajutat big grin

| Axys a răspuns:

Buna ai putea sai cumperi un ursulet din plus, un ceas de mana, o canita cu numele ei sau her zodia ei, o caciulita draguta, un parfum, o cutie e macheajuri happynu mai am idee

| Teoomycool a răspuns:

Pai... ii poti cumpara o carte interesanta, un bibelou, un ceas etc.