| Vanity a întrebat:

Astazi sufar de lene si ma intrebam cum scapati voi de cea mai rea stare de pe Pamant?

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi sincer'? eu ma uit la viata in acvariulaughing), cu atatea tipete si replici imi dau o energie si un chef de spui ca mi-au crescut aripi!laughing))

| julka a răspuns:

Vointa si exercitii fizice.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

De obicei o fac pe lene sa sufere de ea insasi.pur si simplu o pun in cui(pentru cand o sa am nevoie de ea iar,ca sa pot so gasesc repede) si ma apuc sa fac ceva,orice, chiar sa ma plimb prin casa, sa fac un dus sau chiar sa incerc sa fac ceva de mancare.

| karrry9999 a răspuns:

Uneori profit alteori scap obligata

Răspuns utilizator avertizat