| vychy22 a întrebat:

am dori sa fac comanda de pe http://www.abdcomputer.ro/.Stiti cumva este firma serioasa? adica pot sa ma astept sa nu imi levreze ce trebuie. sau sa fie stricat? multumesc pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E serios site-ul. In general ei repara produsul inainte de vanzare, dupa cum vezi toate produsele sunt SH. Ai garantie inclusiv cea de retur, adica daca nu iti place produsul cum arata ti-l primeste inapoi in termen de 15 zile.

| vychy22 explică (pentru neluL):

Dar eu pot fi sigur ca in coletul care mi-l trimite ei este calculatorul care il comand eu?

| neluL a răspuns (pentru vychy22):

Normal ca iti trimite calulatorul pe care il comanzi! Doar este un magazin online! Ce rost are sa-ti trimita altceva si sa te piarda de client? Nu se preteaza!