| Casiana a întrebat:

Atunci cand incerc sa imi accesez id-ul scrie YOUR ACCOUNT HAS BEEN LOOCKED, sau ceva de genul acestacrying...Cand se va debloca id-ul, si din ce cauza apare asta?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai acest lucru apare din cauza ca cineva a incercat sa intre pe adresa ta...si a dat multe parole .si niciuna nu a mers, iar in cele din urma s-a blocat! asteapta cel putin 24 de ore si isi va reveni.sau intra intai pe mail cu parola buna si iti va merge! Stiu si eu asta, eu mi-am blocat singura id-ul! Bafta!

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si dup o zi a mers

| Chocolate a răspuns:

Ai putina rabdare sa se regleze de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După 24 de ore, cel mult.

| joker50 a răspuns:

Nu stiu dar ai face bine sa te inregistrezi din nou