| maximrobertalin a întrebat:

Buna au trecut doi ani de cand vad pe alti ca si-au gasit iubirea si mas imnt aiurea ca eu nu am gasit-o oare viata chiar asa de nedreapta parca imi sta timpul in loc vreau sa am si eu fatala care sa tin am 17 ani sunt in clasa 11 si vreau sa stiu daca si voi ati trect prin asta la ce varsta v-ati gasit jumatata sau ma rog asa se spune peticu si sacul ma simt cu fiecare zi mai nerabdator vreau sa stiu cum e sa iubesti aud altii ca asculta manele triste de dragoste ca s-au despartit de persoana iubita dupa aia sau impacat eu cred ca asta nu-i dragoste e o intrecere sa vada care e mai smecher si gagicar din scoala nu imi plac lucrurile astea eu cred ca dragostea e un sentiment si cu sentimentele nu-i o joaca ciar vreau sa imi gasesc iubirea da oare cat v-a dura pana sa o gasesc pana la 40 si dupa aia la paravan te vreau langa mine nu vreau sa ajung pana acolo e dureros cand vezi ca nu te accepta nimeni. mi-e mila de ei saraci cand ii vad uneori imi dau si lacrimile dar ma abtin sa nu plang pentru ca stiu ce inseamna sa-ti cauti jumatatea.

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

Heii..stai linistit si nu disperahappy Iubirea vine cand minus te astepti. Asa ca cu cat o cauti cu atat mai repede fuge de tine. Nu mai sta cu gandul asta. Esti inca tanar. Nici macar nu esti majorlaughing ASA ca stai linistit si distreaza-te in continuare. Daca ai fi avut 30 de ani as mai fi zis ca deja e o problema, dar la 17 ani ar trebui sa te bucuri ca nu suferi si sa te distrezi pana iti gasesti fatawinking

| maximrobertalin explică (pentru LaRiiuU):

Pai neaparat sa fuga de mine si apoi situatia mea nu o sti completa mai intrebat in colectivitate stau si poate im gaseam si eu la fel ca ei dar nu am avut curaju sa socializez am fost mai retras o perioada pentru ca vedeam lucrurile prost si eram nedumerit imi puneam intrebari oare de ce socialitatea asta din scoala se bat se scuipa tot timpu ii urmarea sa vad de ce se bat tot timpu ba un pentru o tigara unu ca l-a insela prietena la mine la liceu nu e chiar liceu cum il sti tu de fapt sunt doua grupe liceu pentru copii cares tau in plasament siliceu cu copii care invata la generala ei de ceau parte si pe noi neda la oparte uneori nu imi doream sa invat in scoala asta is numai ciudati si sunt fete cam rele ii plc baieti cu bani gata si alea micisa fi stiut ce fite au in ele ii zicea la unu ca ai bani daca nu du-te in p mati si se luau la batae of ce nebunie nu stiam ca si fetele sun rele ca si baietii cred ca fetele sun mai rele decat baieti daca eu tras un sut de numai putea sa se ridice asa da fata ea crede ca e de gasca se imbraca emo si poarta cercei pe ochi dara fost exmatriculata. sunt si fete cuminti dar alea stau numai inchise toata ziua dorm alea mai cucoane tigari lagreu si se iau la batae explicami daca iubirea fuge de mine iti spun eu fuge de locul care stau eu.

| maximrobertalin explică (pentru LaRiiuU):

Am dat peste fete batrane de 24 de ani si baieti cam marisori pentru liceu trebuiau sa fie la facultate daca le place scoala asa demult una mi-a cerut pritenia si am fugit de ea eara ca prea mare pentru varsta mea eu doar 15ani si cateva luni 16 sa zic ce era sa zica un boboc ca mine decat sa fug asta nu mesti tu distractie cu o fata de 29 de ani care ma da afara ca am avut si eu treba cu cineva si ma impinge ea cae mai mare decat mine bine ca a terminat si ea scoala odata cu batranetea.ha ce viata de tampiti anul asta mi-am facut si eu un prieten la anul asta careincepe in trei zile sa vedem peste ce batrani mai dau cred ca o sa ma placa o baba laughing

5 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

In intrebarea ta ai pus ca ai 17...acum zici ca ai 15. Nu inteleg ce iubite vrei tu la 15 anilaughing. Si da in ziua de azi fetele sunt mai rele ca in ziua de azi. Si incearca sa te schimbi de scoala daca iti trebuie fete diferitelaughing. Dar sfatul meu este sa te preocupi inca de scoalawinking

| maximrobertalin explică (pentru LaRiiuU):

Mai inteles gresit atuncea la 15 16 ani eram i n clsa 9 acum sunt intra 11 si am 17 la 15-16 ani eram boboc daca citesti fraza corect depinde ce-ai inteles

| maximrobertalin explică (pentru LaRiiuU):

Ok cum zici tu dar de ce razi sa stii ca sunt persoane la 17 care are fata exemplu nu dau dar asta nu e un motiv sa razi de fapt tu cati ani te intreb pentru ca mi se pare ca ti-ai trait viata, sau asa e felu in care esti?