| Alina_9967 a întrebat:

avem o lectie deschisa la dirigentie si nu gasim nici o tema, ma puteti ajuta va rog cu un link sau cu niste idei pentru o tema interesanta (cl 6, 7)?

1 răspuns:
| Daddy_5394 a răspuns:

Bun.
Deci ati putea vorbii` de exemplu despre droguri`.e o tema interesanta.mai ales daca va documentati dinainte si spuneti cat mai multe lucruru necesare`.
Ati putea propune dirigintelui/dirigintei sa trimita pe cineva la tabla sa faca o cererre sau o declaratie.pentru ca o sa vedeti ca multi nu stiu face asta.iar in clasa a 8a.va trebui sa intocmim una.
Mai puteti vorbi despre igiena alimentatiei sau igiena invatarii`
Astel am facut si noibatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat`big grin
Fundaa`love strucksmug