| minniemouse1312 a întrebat:

Buna TPU.
Ma puteti ajuta cu ceva idei pentru o tema de dirigentie? Se numeste " Munca,educatie,cariera"
Nu stiu ce pot scrie, thanks!

dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Rayzzor a răspuns:

Poti descrie viata unui copil foarte silitor si care inavat foarte bine, cum isi bateau joc alti de el in timpul scolii si dupa ce a terminat o facultate, are o slujba buna, are ceva bani si se intalneste cu cei care isi bateau joc de el in timpul scolii, acestia fiind bautori, cersetori, saraci, hoti etc.big grin