| farazambet a întrebat:

aveti idei de niste activitati pe care le putem face cu clasa. nu stiu concursuri sau ceva in aer liber, mie nu-mi trece nici o idee prin capstraight face

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mergeti la zoo!
te asigur ca-ti va placea!
pa-pa!love struck

| bembema a răspuns:

Adunati gunoaiele din parcuri si spatiile verzi... ati fi si eoclogistiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti neaparat in aer liber atunci la un picnic, parc sau zoo.Eu si clasa ne-am programat activitatiile, adica luna asta mergem la teatru, luna viitoare la cetate cu sanius si altele da' am uitat.