| BoboooBubuuu a întrebat:

Azi am fost in parca. Acolo ma intalnesc cu colegii de clasa. Ne dam pe roata mai stam si discutam etc. Insa azi colega mea care de una doua chiar trei saptamani e cea mai buna prietena, nu a prea vorbit cu nimeni decat cu o fata pe nume Eva. Ma gandeas ce s-a intamplat cu ea. Imi puteti da un sfat? PLS...

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai poate i s-a intamplat ceva, discuta cu ea cand sunteti numai voi doua ca cine stie ce poate fi

4 răspunsuri:
| sysy_1065 a răspuns:

Poate s-a suparat p cineva dintre voi... poate nu avea chef prea mult de vorba ...nu stiu dar altfel nu-mi pot explica sper ca ti-am fost de ajutor fundita!hee hee

| justmegirl a răspuns:

Poate nu se simte bine in compania colegilor tai

poate ca nu va vazut

sa suparata pe tine fara motiv

are toane

se simte rusinata de colegii tai

| Adda19 a răspuns:

Vorbeste cu ea. Intreab`o ce se intampla si daca e suparata pe tine? Poate are ea un motiv.

| SIRIUS132 a răspuns:

E clar ceva ce nu vrea sa impartaseasca cu tine sau cu alte persoanewinking