| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun o poveste voi alegeti sfarsitul care-l doriti:
Un baiat vede in prima zi de liceu de clasa a 10, o fata se indragosteste de ea din prima clipa, ajunge sa se cunoasca cu fata o invata tot ce era de stiut despre liceu si petrecea mult timp cu ea, intr-o zi baiatul afla de la o colega ca acea fata il considera sacaitor, baiatul intra pe Facebook si ii spune ca era sacaitor pentru co iubea, fata nu-i raspunsese, intrara amandoi timp de 3 saptamani in practica la scola, dupa ce revenira amandoi fata se comporta de parca nu-l mai cunoaste, dar trecura peste asta si se comportara amandoi de parca nu sa-r fi mai intamplat nimic, dar el tot o iubea intr-un timp fata il ocolea, iar cand ea vroia sa petreaca timp cu baiatul el o ocolea dupa catea episoade identice, n-au mai vorbit timp de trei luni pana cand de 1, 8 martie baiatul ii dadu fetei trandafiri, fata vorbi dupa cu el dar nu asa ca la inceput, in ultimul timp se intalnesc doar pe holurile liceului si in statia de maxitaxi, se privesc unul pe altul, dar nu vorbesc, mai sunt doua saptamani pana se va incheia liceu pentru amandoi si nu se vor intalni decat dupa 1 an.
Cum ati alege sa se termine acestea 2 saptamani:
a)baiatul sa se duca cu fata si dupa cateva subiecte s-o intrebe iti place de mine si sa afle adevarul.
B) sa nu vorbeasca si sa se tremine liceu si sa astepte inca un an sa se intalneasca cu ea.
C)sugerati voi a 3 varianta, este un test de pshihologie adresat liceenilor la final de an, sau alegeti din cele 2 variante de mai sus. (UNEORI DRAGOSTEA E CEVA MINUNAT DACA STII CUM SO INTELEGI, SI NU VA FI MEREU PREA USOR SO INFAPTUESTI).

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei, majoritatea relatiilor au ca punct de plecare asemenea,, tachinari,,.As recomanda varianta,, a,,.

| Runa a răspuns:

C) Fata il tot ocoleste pe baiat, iar el incepe sa fie tot mai suparat. Atunci baiatul incepe sa vorbeasca mai des cu fata, sa o faca sa rada si sa il placa. Baiatul observa ca a inceput sa petreaca mai mult timp cu ea asa ca o intreaba daca vrea sa fie cu el. Ea accepta si... SFARSIIT!happy