| Miruna1279 a întrebat:

Cu cine sunt posterele din noul Cool Girl (ala cu Emma Watson pe coperta)? Ceva cu The Vampire Diaries (articol,, poster ceva?)? Cel mai complet raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| NUUSTIU a răspuns:

Posterele sunt cu Andrew Garfield, Kanye West, Paul Walker, Rzan Gosling, Sebastian Stan. Iar despre Jurnalele Vampirilor arata doar o poza micuţa în care este ilustrată coperta carţii ''Jurnalele Vampirilor VOL 2''. Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| Miruna1279 explică:

Merci KiKi kiss ai funda! love struck