| Cercxd a întrebat:

Azi eram in parcul in care ne vedeam mereu[nu suntem impreuna, dar site ca il plac:d] eram cu o prietena pe banca si cu 2 prieteni de-a lui. a venit ne-a salutat mi-a cerut un foc ai a plecat pe cealalta banca[era cu o tipa] si stia ff mult ca tin la el. totusi vreau niste statusuri sa-si dea seama ca m-a durut faza de pe banca si. sa stie ca il iubesc

Răspuns Câştigător
| prefersaramananonima a răspuns:

Nu`ti pune statusuri triste sau chestii din astea.
vorbeste cu el si spune`i verde in fata ce simti pentru el si ca
daca poate macar cand stie pe unde stai sa evite zona daca e cu tipa aia.:] ca iti face rau. incearca sa vorbesti cu el cat mai mult
si crede`ma ca pana la urma el va vrea sa fie cu tine.
de preferabil ar fi bine sa-l refuzi atunci.:] sa-i arati ca nu e totu` cum vrea el.thinking ma rog trebuie sa si poti.Si in legatura cu iubitu` credee`ma nu-l poti iubi daca nici macar n`ai fost cu el.:]

1 răspuns:
| Redspikent a răspuns:

De ce statusuri? sa stii ca cel mai bine e sa ai o discutie cu el intre patru ochi, si daca iti vine greu, tot trebuie sa o faci, nu conteaza cum iese, cu toate ca iti doresc tot binele, ii spui ce ai de spus in legatura cu el, dupa care, aberati, nu conteaza, vorbiti orice. ai grija sa il prinzi in discutiewinking