| anonim_4396 a întrebat:

Buna azi noapte l-am visat pe fostul coleg de liceu cu care nu prea m intelegeam asa de bine sa zic.si se facea ca el a pus pe niste rromi sa ma urmareasca si eu fugeam si nu m au prins.si dup aceea el incepea sa rada. ps:lui ii placea la nebunie de mine cand eram in clasa cu el... ce inseamna acest vis?

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Visele mereu au fost,v-or si si sunt ciudate,de ce? pentru ca sunt imaginare,fantastice,si iarasi de ce? pentru ca sunt vise happy

Visul inseamna o adunatura de ginduri dintr-o zi care a fost desfasurat noaptea, adica o amestecatura de ginduri mai bine zis, de aceea si s-a primit asa ciudat.Nu e nimic real si grav.