| anonim_4396 a întrebat:

de ceva vreme imi place de un coleg (de clasa),inainte nu prea imi placea de el insa cand eram mica ne intelegeam foarte bine. Am foat odata intr-o excursie cu clasa si erau multe chestii ( gen : topogane,barcute etc.),noi ne tineam de mana si fugeam,ne jucam,ne intelegeam foarte bine. Acum se comporta frumos cu mine,insa se da mai mult la colega ( o prinde de fund,rad amandoi,o ia in brate ) dar cu mine? se comporta foarte frumos si este foarte dragut,fata de cum se comporta cu celelalte colege, cateodata ramane asa cu privirea incremenita spre mine si cand ma uit la el se intoarce

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Probabil pentru ca ii esti familiara.incearca sa il intrebi ceva de tine, daca te place, sau pe un prieten de-al lui

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles care este intrebarea ta! Probabil ca nu stii ce sa faci pentru a te prinde si pe tine de fund, si in acest caz, sa fie mai mult decat pe colega ta? Depinde, stii foarte bine ca depine de fundul fiecareia.

| Razvann97 a răspuns:

Ok, interesant.

| Deya1 a răspuns:

Și care ți-e întrebarea?

| Azµre a răspuns (pentru Deya1):

Nu că nu are întrebare nu vezi... e roman și atât.

| Deya1 a răspuns (pentru Azµre):

Mda. Observ ca n-au ce face copiii din ziua de azi. big grin

| Ciprian_Valentin_1994 a răspuns:

Din ce inteleg sunteti inca la pubertate, (sper), si copilu' clocoteste intr-o baie cu hormoni, vrea sa atinga pe cineva, si cum de tine ii place, nu vrea sa para nesimtit si incearca sa atnga o alta fata. Incearca sa-i spui ca asta te deranjeaza, o sa inteleaga ca-ti place de el.