| PaulLa_3183 a întrebat:

Stie cineva subiecte de vb cu prietenul? Dar nu ceva gen ce mancare it place...am vorbit dinastea.mai degraba ceva gen ce iti plk la mine? etc. Ms mult. Dau funda pentru cel mai convingator rasp >big grin

2 răspunsuri:
| didea a răspuns:

Pai trebuie mereu sa iei un baiat cu calm si rabdare.Mai intai il intrebi ceva de genu :"Ce lucru iubesti mai mult in viata sau chestii."Stii? Ai sa vezi ca iti va merge bine:-d

| Nicolae_Marius_1965 a răspuns:

Sa-mi spui daca iti place big grin : Auzi, vroiam sa te intreb ceva, dar mai bine nu ca o sa te superi.El o sa te intrebe ce.iar tu ii spui nimic lasa...EL o sa insiste.Si pana la urma il intrebi frumos : Ce-ti place la mine si ce nu?