| Silviu_1091 a întrebat:

Dau fundita.
Modemul este de la clicknet.Modem wireless.Si vreau sa conectez un laptop si un calculator sa mearga netul pe ele.

Răspuns Câştigător
| kappa a răspuns:

Pai dahappy... vroiam sa iti scriu da' mi-ai luat-o inainte... fundahappy?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca sti parola de la modem te conectezi usor! Clik pe cauta retea si dupa ce a gasit reteaua iti cere parola! scrii parola si gata! Daca nu are parola se conecteaza singur imediat ce deschizi laptopul sau pc-ul!

| Silviu_1091 explică:

Am gasit solutia.Este foarte usor trebuie sa te conectezi ca si cum te-ai conecta la un modem wi-fi