| Lavy_9007 a întrebat:

Buna!happy Baiatul cu care am stat 4 luni jumatate da semne de impacare, eu as vrea din tot sufletul sa ne impacam dar daca ma refuza iar?sad mi-e frica de chestia asta sa ma refuzesad si luni mi-a propus sa ne vedem si nu cred ca as putea sa-l vad si sa nu il pot lua in brate si sal sarut!straight face Nu stiu ce sa fac...sa ies cu el sau sa nu ies? Dau funda!:d

Răspuns Câştigător
| Dorky a răspuns:

Pe de-o parte are dreptate dar eu sincer te sfatuiesc sa te duci...dar nu sa il iei in brate etc. neaparat decat daca asta vei simti...sa nu uitam ca si primul raspuns primit spune "pentru că aşa sunt marea majoritate" nu inseamna ca si e l e ca toti ceilalti.asta u stii alege cu mintea, dar ai grija si de inima

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ies cu el poate vrea sa lamuriti ceva sau sa vada dac te-ai mai schimbat, poate vrea sa te intrebe ceva sau sa deveniti doar prieteni.

| dutsa24 a răspuns:

Dupa parerea mea.te-as sfatui sa iesi...mai bine sa regreti ca ai facut acest lucru decit mereu sa iti pare rau ca nu ai iesit cu el, este singura ta sansa...

| IulyaN_2743 a răspuns:

Iesi cu el. Sunt sigur ca vrea sa va impacati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suflet de fată de ce priveşti în trecut când vrei să-ţi formezi viitorul? Gândeşte-te logic,te-a părăsit odată! Crezi că nu ar repeta "experienţa"? Ce te face să crezi asta,ce garanţie ai? Nici una! Gândirea lui este una şi "bună" : "ma iartă acum,m-ar ierta şi data viitoare! " şi tot aşa, te va lua de fraieră, pentru că aşa sunt marea majoritate. De ce să ierţi pe cel ce te-a rănit? Teatrul în viaţa reală nu-şi are rostul, crede-mă.
Ai grijă de tine şi învaţă să alegi şi cu mintea nu numai cu inima pentru că dragostea e oarbă!
O seară de vis!

| 123456_7455 a răspuns:

Nu stiu c sa zic poate doar vrea sa faca putina caterinca sau sa profite d tine devil sau cine stie poate a realizat c a pierdut si te vrea inapoi
e o alegere grea ca nu ai d unde sa stii ceva el cu adevarat daca e du-te si daca nu-ti convine ceva pleci sil lasi acolo si gta dar daca u mai ti la el bine inteles ca no s-o faci asa ca e numai alegerea u tongue succes in cea ce vei alege tongue