| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Băieţii devin mai interesaţi de o fată atunci când ele îi tratează cu o uşoară indiferenţă?
Mulţumesc.

7 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Dacă aş putea, l-aş "citi" laughing. Însă nu am ieşit niciodată cu el, deşi bate apropouri în privinţa asta şi chiar mi-a spus că mă place. Eu sunt cu totul zăpăcită.

| Emmeii a răspuns:

Da, eu aş vrea tare mult să ies cu el, dar nu mi-a spus să ieşim, şi mie îmi e cam ruşine să-i spun asta. adică. Mi-e şi oarecum frică să spună că nu poate, sau altceva. Încă aştept să facă el asta. laughing

| Emmeii a răspuns:

Mulţumesc mult! happy

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Poate la varste mai mici, da.
Dar indiferenta dusa la extrem, duce clar la pierderea interesului.
Si atunci risti sa fii considerata "cu nasul pe sus". Iar asta nu e deloc atragator.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu te lua dupa asta atentia e una sa sufoci e alta dar daca esti indiferenta nu o sa atragi deoarece dai de unu timid tu ii faci figura el se gandeste ba am incercat next deci

| AiEnma97 a răspuns:

Eu cred ca da. Baietilor nu le place sa le acorzi prea multa atentie (decat daca e prietenul tau). Daca ii bagi in seama prea mult, isi pierd interesul. Iar daca te place cu-adevarat, nu va renunta la tine doar pentru ca il ignori, va dori si mai mult sa te cunoasca. happy

| GGGumball a răspuns:

Da.; D