| Miina97 a întrebat:

Bună! Oare cum explica băieții când spun ca le place la o fată simplitatea sa? Cum definiți voi asta?

Răspuns Câştigător
| 199onur7 a răspuns:

Sa nu mintă sa nu fie falsă sa nu facă jocuri de copii ca nimeni nu - i orb prost fraier. Asta este tot absolut tot ce vrea un bărbat Adevărat. La un bărbat nu o să - i pese cu cine ce a facut şi ce ai dres un bărbat vrea o femei care poate avea cu Adevărat 100000 %%%% încredere in ia sa știe ca se poate baza pe ia cu Adevărat când un bărbat are ochi legați si femeia lui de lângă el îi spune bărbatului ei stai nu călca acolo ca o sa cazi o săte arzi pai bărbatul ăla nu va călca acolo de ce? Ca este femeia lui in spatele lui și ăla fereşte de rău înțelegi? Nimeni nu - i prost si nici fraier daca un bărbat își deschide inima la o femei cu Adevărat o face pentru ca o iubește cu Adevărat şi - ar da şi inima pentru ia. Cu încredere nicidoată nu va jucați ca este bărbat sau femeie trebuie sa fim egali cu toți nu săne băgăm cuțite in noi să ne judecăm uite cu cine te - ai culcat tu in in trecut uite cu tine te - ai *** tu in trecutul tău noi toţi absolut toți nu suntem nici unul sfântă pe lumea asta toți suntem plini de greşeli toți suntem plini de păcate ar și nu trebuie sa ne călcat in picioare unul pe cealaltă. Trebuie sa fie sa fie încrederea Adevărată trebuie sa fie respect trebuie să fie sinceritate loialitate nu jocuri de copii minciuni si alte prosti... nicio relație nicio căsnicie nicio prietenie tovărășie nu va ține unde este minciuna falsitate.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lipsa de fite, figuri, mofturi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suntem sătui de țărănci cu fițe, de aia apreciem "simplitatea" (comportamentul natural, fizionomia nedesenată din farduri).
Multe mediocre se machiază și se comportă foarte respingător. Ele se cred vedete, nouă ne e rușine și să fim văzuți uitându-ne la colanții lor.

| Freya1 a răspuns:

Probabil faptul ca nu e genul ce sa se de-a în grande,ce sa fie în centrul atenției, ce sa fie impopotonata sau zilnic cu machiaj și unchii.
Mai poate fi vorba de condiția modesta de trai, școală absolvita, locul de munca.
Sau pur și simplu gândirea ei simplista, sigura și de om liniștit.

Cred ca atunci când ți se spune un astfel de lucru poți sa și întrebi la ce se refera.

| VoidEternal a răspuns:

Un om simplu are nevoi simple, este sincer și direct, nu spune una și se așteaptă ca celălalt să înțeleagă altceva. Un om simplu știe să se bucure de ce are, nu are nevoie de chestii inutile, nu tine la imagine. Eu așa văd lucrurile.

| CostinAlamariu a răspuns:

E autentica, nu e extra

| Cristi9997 a răspuns:

Ca vrea sa te spargã da nu a stie cum sa ti-o spuna mai frumos si tu ii dai seen.

| thankunext a răspuns:

Mintea putina nu are pretentii si standarde si e usor de manipulat