| Cici69 a întrebat:

Buna buna happy. Deci, sunt fata si am cateva lucruri de lamurit.
Eu cand ies afara, adica cam in fiecare seara, ies doar cu baietii. Mi se pare ceva mult mai placut decat cu fetele happy Ideea e ca sunt mai mica decat ei cu cate un an. Orice ar fi ei ma apara si imi stau alaturi happy Unul dintre ei este si cel mai bun prieten al meu dar ceilalti sun doar prieteni. Cert e ca toti cei 4 (cei mai speciali, in total fiind mai mult de 9) ma apara de orice. Eu am 1, 67 iar ei toti depasesc 1, 75 deci sunt in siguranta. Ceea ce nu inteleg eu e de ce ma judeca lumea?! Adica pana la urma urmei sunt doar niste prieteni foarte buni happy
De ce toate fetele cred ca stau cu ei din motive sexuale sau asa ceva?
Tin sa spun ca ei 4 si cu mine suntem denumiti "gasca soc" laughing Adica orice s-ar intampla noi rezolvam laughing. Sunt constienta ca imi petrec aproape toata ziua cu ei dar merita happy Adica sunt extrem de "faini" ..In fine, intrebarea ma era ce sa fac sa nu se mai zica acel lucru "ca stau cu ei doar pentru placerile sexuale"? happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Na asa e societatea, tu la varsta ta ar trebuie sa scocializezi mai ult cu fetele, se presupune ca ai mai multe in comun cu ele decat cu baietii.

| Laariss a răspuns:

laughing) Stai linistita, nu te stresa oamenii barfesc nu au alta treaba, daca ai sta numai cu fete ar zice ca esti pe invers laughing deci tot aia. oamenii sunt rai indiferent cu cine ai umbla ei tot te vor critica, daca esti slab, gras, porti ochelari sau nu ei te critica numai cand nu vei mai fi vor zice '' a fost un om bun'' deci conteaza doar ce crezi tu si cei care te cunosc isi vor da seama ca nu esti cum zic altii.winking