| CezaraYulia a întrebat:

Îmi puteţi spune ceva despre One Direction? Unde s-a format trupa, membrii ei, şi lucruri interesante despre ei. Dacă ştiţi şi nişte site-uri cu lucruri noi despre ei, vă rog spuneţi-mi. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Salut
Gasesti aici absolut tot ce vrei sa stii despre ei http://ro.wikipedia.org/wiki/One_Direction
te pup
fundita? :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Direction este originara din Marea Britanie (UK), cuprinde 5 membri : Louis, Liam, Niall, Zayn si Harry.
Toti 5 au participat la emisiunea X Factor si au impresionat juriul cantand o melodie solo.
Simon Cowell unul din membri juriului a hotarat sa ii puna impreuna, astfel se formeaza trupa One Direction, in ciuda unor evolutii impresionante ca si grup au pierdut finala X Factor.
Singurul lucru interesant despre ei e ca tabloidele zvonesc ca au alta orientare sexuala datorita comportamentului dezinvolt pe care il afiseaza in public si gesturile lor care se lasa cu subinteles, exact cum se zvoneste si despre Justin Bieber.

Am vrut sa fiu amabil dar sincer pentru ce mama dracu mai ai internet... de ce e asa greu sa cauti?

| Denysukaaa a răspuns:

Pentru asta exista wikipediawinking

| Gabriela_Bella_1999 a răspuns:

Cauta pe wikipedia