| NimiC_9307 a întrebat:

Buna Buna, sunt si eu curioasa cum credeti ca as putea sa ma apropii de o persoana care s-a inchis in ea o persoana care datorita unei traume e dur rece si chiar respingator si uneori, pare ca ii pasa insa nu prea arata.Deci,vreo idee cum sa te apropii de un astfel "de specimen"?
Fundita!

1 răspuns:
| amyyk a răspuns:

Incearca sa il intelegi, sa intelegi prin ce a trecut si cum se simte asa iti va fi mai usor sa comunici cu ea dar trebuie sa te pui tot timpul in situatie ei.