| Spiriiii a întrebat:

Bunicul meu a decedat acum o luna, tin sa mentionez ca era paralizat de 18 ani.Ideea este ca noaptea trecuta am visat ca bunicul meu murise, si inainte sa fie ingropat a inviathappy si a inceput sa mearga si sa poata face orice face un om normal.happy[sa mearga sa alerge.etc] si m-a luat in brate si a vorbit cu mine.

Care credeti ca ar fi semnificatsia visului meu:d?
Fundita:*!

Răspuns Câştigător
| Hottie a răspuns:

Dupa tot ce ai descris tu, cred ca asta inseamna ca bunicul tau acolo sus in cer e fericit, poate sa faca tot ce face un om normal si vegheaza asupra si te iubeste la fel ca atunci cand era in viata.
*Am un pdf cu semnificatia viselor big grin

7 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Banuiesc ca i-ai fost foarte draga si i este dor de tine oricum cred ca a vrut sa iti multumeasca si sa iti zica ca te iubeste

| Lavynya95 a răspuns:

Cred ca semnificatia ar fi urmatoarea:
Il iubesti pe bunicul tau mult, iar moartea lui te-a marcat...asa ca gandindu-te din ce in ce mai mult la el, ai avut acest vis!

| Duudy a răspuns:

Hmmm. thinking
Prin acest vis bunicul tau a incercat sa-ti spuna ca acum sufletul sau este liber in sfarsit `!happy

| вεвїŧѕά a răspuns:

Poi, cred ca tu te-ai gandit la asta inainte sa dormi! Sau poate ti-ai dorit vreodata sa poata sa meargawinking [funda? :*]?

| regina a răspuns:

Buna! Cred ca visul tau arata ceea ce in subconstientul tau doreai sa se intample. Sunt dorinte ascunse care de multe ori pot deveni cosmarurisad

| SeNyS a răspuns:

Nu prea cred in vise, cred ca sunt rezultatul gandurilor tale la el. Te-ai gandit la el in ultimul timp si de asta visezi, sau e posibil sa fie un mesaj de la el in care iti arata ca acolo unde este, este bine si poate fc lucruri care pe pamant nu au putut fi realizate!

| aLL3sSsya a răspuns:

Pai in primul rand condoleante!
Si cred ca lucreaza subconstientul tau, pentru ca probabil tie destul de dor de el, si in mintea ta el inca e cu tine, probabil ca mintea ta nu vrea inca sa perceapa ca el numai e langa tine, si prin vise il ti aproape! Imi pare foarte rau pentru tine!straight faceSper ca ti-am fost de folos...
fundita?big grin