| JustaLittle a întrebat:

Cadouri de 1 martie pentru colegii de clasa- ce idei aveti? Au 15-17 ani si toate fetele din clasa vom pune bani sa le luam ceva dragut. Anul trecut am luat tort si cate o cana cu mesaj amuzant. Anul acesta am ramas fara idei. Connditia e sa fie in intervalul 10- 25 lei/baiat. Ne-ar ajuta mult si niste link-uri, imagini cu ideile, nu doar "breloc" si gata happy modelul, poate un site

6 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

De ce fetele la baietii si nu baietii la fete?

| JustaLittle explică (pentru curioasa210):

Pentru ca e dragut sa primeasca si baietii mici cadouri. In zona noastra, fetele dau de 1 martie si baietii de 8 martie

| curioasa210 a răspuns (pentru JustaLittle):

Tare ideea. Din ce zona sunteti?

| JustaLittle explică (pentru curioasa210):

Suntem din Botosani

| curioasa210 a răspuns (pentru JustaLittle):

Tare! super draguta organizarea happy si ideea

| curioasa210 a răspuns (pentru JustaLittle):

Putei sa le decorati tricouri. link magazin de decorare tricouri chiar din Botosani ->http://www.boyuletz.ro/shop/shop-barbati.html