| Andreipaul2002 a întrebat:

Hei guys, de 8 martie noi baietii din clasa am hotarat sa luam un tort fetelor si niste suc sa le servim. Voi ce parere aveti e mai bine asa sau clasicile flori?

Răspuns Câştigător
| BCosmina a răspuns:

Foarte dragut din partea voastră ca v-aţi gândit la colegele voastre, cu siguranţă vor aprecia gestul. Si ca sa iti răspund la întrebare, sunt sigura ca ele deja s-au plictisit de flori care oricum se ofilesc dupa cateva zile, asa ca e mai buna ideea cu tortul. Pofta buna! happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daaa, e un gest extrem de dragut! Felicitari pentru initiativa.

| Nemessys a răspuns:

Florile nu ajuta la nimic. -_-. Oricum se ofilesc peste cateva zile si le tin doar de forma. Mult mai buna este varianta cu tortul si sucurile. Alea macar sunt comestibile si se pot bucura mai mult de ele decat de niste flori amarate -_-

| Snak1998 a răspuns:

Normal ca tort e mai bine, la urma urmei cu florile ce sa faca? happy. Oricum frumos ca v-ati gandit, la mine nici nu exista asa ceva.

| Timea030 a răspuns:

Cred ca ambele decizii sunt bune.
Insa clasicil flori ar suna mai bine cu ele o sa se duca in toata scoala mai ales la mame sa se mandreasca cu ea/ele.
La tort si suc...este ceva pe moment si asta pot face si acasa de ziua lor.
Eu v-as recomanda florile voi faceti ce vreti.