| DemonicGirl a întrebat:

Bună cam de 4 ani port in cap aceiaşi Culoare Stupidă de Păr
Roşcat care de la un timp a devenit prea *Plictisitor * pentru
mine şi aş vrea să mă vopsesc Brunetă dar Toată Familia mea
e impotriva acestei Culori şi m-au sfătuit să Rămân la Roşcat
Pentru că Brunetu Imbătrâneşte *inainte de termen * dar eu pur
şi Simplu am ajuns să Detest Roşcatul şi vreau ceva Fresh
Recunosc că când m-am Vopsit prima oară Roşcat am fost
incântată de Rezultat şi am umplut Facebook-ul cu poze
dar după 4 ani de zile deja e prea Stupid şi Plictisitor.
voi ce sfaturi imi daţi? am tenul foarte deschis şi ochii căprui
am să pun la profil o poză cu Roşcatu de care m-am plictisit
ca să il vedeţi şi să imi daţi nişte sfaturi

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Mi se pare super părul tău roşcat big grin
Dar dacă vrei tu o schimbare, de ce contează ce cred ceilalţi? E părul tău, nu al lor, deci e decizia ta.

| Rakanishuu a răspuns:

Rosul este o culoare draguta, ce-i drept, desi cred ca s-ar potrivi mai bine unui ten masliniu.
Iti recomand sa iti vopsesti parul saten, deschis sau inchis. Negrul vopsit e aiurea. Sau daca vrei sa fii mai speciala, vopseste-te argintiu. happy

| DarkCrina a răspuns:

Incearca un ciocolatiu si nu mai intreba pe nimeni. Fa ce vrei si pe urma va trebui sa se obisnuiasca. Odata ce te.ai vopsit, asa ramane.