| AbcdefghijklC a întrebat:

când fac sex cu iubitul meu mă doare destul de tare, am avut vreo 3 contacte sexuale, și de fiecare data am avut sângerări. Iar eu susține că nu sunt așa cum ar trebui sa fiu, vaginul meu este destul de larg după cum îmi zice el, i-ar eu nu am fost sex de multe ori, de ce vaginul meu este așa? Nu stiu ce sa fac, eram foarte apropiați înainte i-ar chestia asta ne cam răcește

1 răspuns:
| CatGirl a răspuns:

E normal sa fie asa, nu ati avut asa multe contacte sexuale. Cu timpul ai sa vezi ca nu te va mai durea si nici nu o sa mai ai sangerari.