| Anonima568 a întrebat:

cand ma ridic din pat pentru cateva secunde mi se intuneca privirea. Uneori ma ia si putin ameteala. Ce inseamna?

9 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Anemie probabil, nu sunt sigura, sau poate nu te alimentezi cum trebuie.Mergi la un medic daca nu te simti bine.

| usuk a răspuns:

Inseamna ca ai nevoie de o cafea.lol

Răspuns utilizator avertizat
| GăbițuGabriel a răspuns:

Asta mi se mai intampla si mie cate o data, dar ma simt foarte bine.

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Că trebuie să te culci, ai insomnolenţă! Dormi mai mult şi lasă internetul!

| EUReKa a răspuns:

Probabil esti anemica, schimba alimentatia, ia niste calciu

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Si din cauza ca nu m-am dus la doctor is anemica si am ameteli si lesin tot timpu. Poate ai lipsa in organ de ceva sau ai inceput de lipsa de calciu

| Ella_Georgyanna_1995 a răspuns:

Stai linistitahappy si mie mi se intampla asta cateodata, mai ales dupa ce ma trezesc din somn si ma ridic brusc...din cauza asta e, ca te ridici brusc.n-ai nici o problema.:*

| MyLoveYAmY a răspuns:

Ti cumva vreun regim? Probabil esti anemica