| Gipsy a întrebat:

Buna!

Cand o sa am un copil as vrea sa. i pun un nume din Biblie >:"

Voi ce nume stiti din Biblie asa mai deosebite? Si de fete si de baieti

Multumesc. Funda

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Un nume din Biblie care mie personal îmi place este Iosif.

| Libelle a răspuns:

Matei,Constantin,David,Andrei,Abigail,Delilah,Magdalena,Levi,Sarah,Nathan,Elizabeth.
Toate sunt si in Biblie.happy

| Vizitiul a răspuns:

Daca-i fata, poti sa-i spui Maria, dar vezi ca n-are voie sa-si piarda virginitatea. Daca e baiatm poti sa-i spui Daniel, dar trebuie sa-l arunci si -n groapa cu lei.

| Piiink a răspuns:

Maria, Elena, Andreea. [fete]
Andrei, Ionut, [baieti ] eu un asta cred ca st din bilbile ca st sarbatorite thinking orkm bafta :* un nume frumos ar fi sa.i pui unul din biblie ca de ex Maria si unul pe care il alegi tu tongue e ff frms asa blushing sukes!

| Cåpåċεl a răspuns:

De fata:
-Gabriela
-Stefania
-Ana Maria
-Florii(nume de floare)
-Mihaela
-Andreea
-Elena
-Andra...
De baieti:'
-Andrei
-Gabriel
-Stefan
-Florin
-Mihai...
funda?happy

| beautyfull a răspuns:

Rebeca si baiat adam:d eva