| georgiana2100 a întrebat:

Cand sunt cu iubitul la scoala imi spune ca ma iubeste ma saruta dar problema este ca el nu prea intra pe facebook si eu ii mai trimit mesaje cate o data si cand intra le vede dar nu raspunde, acum a fost 6 zile in vacanta inca este acolo si nu mi'a trimis nici un mesaj. Multe fête imi spun ça el se joaca cu fetele si sta cu el doar ça sa faca dragoste cu ele dar eu il iubesc si suntem inpreuna de aproape o luna si nu a incercat sa faca nimic... Ajutatima sa inteleg ce se intampla, el este primul meu iubit si il iubesc foarte mult
PS eu locuiest in Belgia.
Ajutor
Dau funda

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A-ti innebunit cu fb, voi nu m ai discutati si față in față? Decit doar prin messenger si facebook?

| neutrino a răspuns:

El are timp sa te iubeasca numai la scoala pentru ca in rest are alte treburi.

| SkyPilot a răspuns:

Multi baieti nu se pricep prea bine la vorbit. Ei vor evita discutiile pe net si cele la telefon. Poate ca si baiatul tau e unul dintre ei.

| Mirke a răspuns:

Deci iubitul tau e belgian? probabil ca el nu se foloseste asa mult de scris pentru exteriorizare, se rezuma doar la contact direct si cand e in vacanta, este in vacanta, nu sta pe net sau la telefon! isi traieste viata!