| Pupiciy a întrebat:

Heei TPU, de ce cand trimit mesaje la cineva pe facebook, nu ajunge la persoana respectiva? Am trimis un mesaj la cinela luna trecuta, si nu i-a ajuns nici acum. Ps pe acea persoana nu o am la prieteni.

Răspuns Câştigător
| Legalyzze a răspuns:

Mai intai trimite-i cerere de prietenie si dupa aceea poti vorbi cat vrei cu el/ea, sau pur si simplu nu te baga in seama. Funda te rog.

1 răspuns:
| Alelulu a răspuns:

Si de unde stii ca mesajul nu i a ajuns? ca nu ai vazut sa fie citit? poate l a vazut dar nu a dat click pe el ca sa intre propriu zis incat sa ti apara seen.