| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Daca ii voi raspunde unui baiat greu la mesaje o sa ma caute mai des?

9 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Pai spune-mi, tie iti place cand un baiat te ignora? Din perspectiva mea de baiat, atunci cand un interes romantic ma lasa balta complet, raspunzand la mesaje dupa 1 zi dupa ce le trimit, incep sa cred ca degeaba mai incerc, "oricum are alta treaba, e evident unde ma aflu pe lista ei de prioritati". E destul de simplu - baietii rationalizeaza la fel ca fetele in situatii d-astea.

| RAY a răspuns:

Nu chiar la un moment dat se va plictisi, adica ce sens are sa faci asta?

| LoveSleep a răspuns:

Poate dacă încerci o dietă nouă.

| Dismally a răspuns:

Nu, te va cauta mai rar sau nu te va mai cauta deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori o sa creada ca nu-l placi si nu o sa te mai caute. laughing

| 393Dan a răspuns:

Mai bine n-o face, e foarte iritant. Sau va crede ca esti indeferenta fata de el si-si va baga piciorul in relatie.

| 393Dan a răspuns:

Cred ca pur si simplu suntem diferiti, eu tot din experienta vorbeam, eu nu prea am rabdare

| 393Dan a răspuns:

Haha

| Diaculous a răspuns:

Nu rolling on the floor) O sa zica "Pai da-o-n aia ma-si daca ma ignora" si nu-ti v-a mai scrie. Si nu inteleg de ce majoritatea fetelor fac asta. Vi se pare ca daca dati impresia ca va doare-n c*r de cineva, o sa ajunga sa va adore?