| AnonimGirl a întrebat:

Am auzit ca daca un baiat este rautacios cu o fata inseamna ca o place. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

De obicei este adevarat dar nu mereu.Depinde ce fel de rautate.
De exemplu,daca rautatea este de fel ca o injura sau ca o loveste,chestii din astea nu inseamna ca o place.
Daca rautatea este de gen ca uneori o impinge la scoala sau altundeva sau ca ii da penarul pe jos,ceva de genul asta inseamna ca s-ar putea sa o placa.
Daca un baiat este rautacios cu tine, ai putea sa-l intrebi direct de ce face asa si daca nu iti raspunde sau zice ca asa vreau eu inseamna ca te place dar daca zice ca nu te suport sau chestii din astea inseamna ca nu te placewinking
Mai bine ar fi sa il intrebi direct daca te place, sau, daca iti este rusine intreaba-l la o ora in care profesul nu este atent la copii daca te place si el iti va raspunde.Totusi,nu te lasa influentata de asta deoarece unii baieti mai timizi spun ca nu plac o fata cu toate ca o plac.
Bafta! Funda?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Pardon,acolo cand am zis ca daca o injura sau o loveste este,, ca nu o place" nu,, ca o place" dar, oricum mersi pentru fundita:Xkiss

| Isabelamaria21 a răspuns:

Da, dar nu mereu uneori este răutăcios pentru că poate nu o suportă etc. dar mai mereu un băiat este răutăcios cu o fată pentru că o place.

| ahlrh a răspuns:

În unele cazuri da, în altele poate sau nu.
Nu toți sunt la fel (chiar dacă mulți par), fiecare |totuși| își are personalitatea proprie.
Salutare.

| Danyel a răspuns:

Uneori da uneori nu.

| Scriitoarea a răspuns:

Nu neaparat. Unii respecta, sa zic asa regula, dar alti sunt pur si simplu nesimtiti.

| JusTMeEmmY a răspuns:

Cateodata nu

| Anonima568 a răspuns:

Uneori, nu in toate cazurile, unii baieti sunt rautaciosi si badarani, ca asa este felul lor happy