| scump3tea a întrebat:

care dintre voi imi puteti recomanda filme cu adolescenti.De exemplu:Sidney White, high school musical, gossip girl.
Va rog.
Promit funda!

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

De exemplu starstruck (intilnire cu un star) sau princess protection program ( programul de protectie al printeselor) eu le-am vazut si mie imi plac foarte mult

3 răspunsuri:
| Trolliţă a răspuns:

Cauti aici pe : http://www.cinemagia.ro/ si ai sa gasesti multe filme, iar apoi vezi daca le gasesti pe site-ul : www.peteava.ro de unde poti vedea filme online.

Enjoy

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Preferatul meu este: St Trinians (comedie)

| mihairadu123 a răspuns:

Ar fi ''sonny si steluta ei norocoasa'', ''hannah montana".