| Dheutsik a întrebat:

Care este cea mai mare tampenie pe care ati facut-o?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat un sfert de somnifer pisicii, i-am bagat cu forta pe gat.tongue Apoi am urmarit-o i am ras cu lacrimi can si-a facut somniferul efectul. Caea de pe gard, mergea ca beata, intr-un final a cazut pe pate si asa a aormit. Nu a patit nimic, s-a trezit dupa un timp si a mai trait multi ani.happy

| AlysukaAlysuka a răspuns:

Cea mai tampita chestie care am facut`o a fost sa raspund la aceasta intrebare :*

| AnonimaOk a răspuns:

Cea mai mare tampenie pe care am facut-o a fost sa las buretele ud pe un scaun din clasa, intre timp una dintre colegele mele asezandu-se, fara sa vada laughing saraca.

| MihaiGe a răspuns:

Pai ...am sarit pe geam cu o prietena la miezul noptii in seara de revelion, de la etajul 2!

Răspuns utilizator avertizat