| dbigiu84 a întrebat:

Care e cea mai mare tampenie pe care ati facut-o cand erati mici?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am facut o gramada, eram tampit, de la scoaterea cenusii din soba si imprastierea pe pereti,, erau tuci peretii, am mancat atunci la pedepse, pffa, pana la spartul vazelor, bibelourilor cu mingea.

Cea mai cea a fost cand am spart un geam cu o bila de sticla, primisem un pistol cu bile mai mare, am bagat o bila de sticla in el si ma jucam in casa cu el, aveam usa la camera cu geam, una alba, tin si acum minte si am vrut sa vad ce se intampla daca dau in pereti cu bila aia, am tras si din perete a ricosat direct in geamul ala, ii facusem gaura, abia reusise ai mei sa puna geamul ala...ca mai fusese spart inca o data.

| SilentRain a răspuns:

Mi-am făcut cont pe TPU și mai urmează sa fac o tâmpenie rolling on the floor)

| J0B0MAT a răspuns:

Una pe care sper că o ştiu doar eu și încă o persoană. This thing is gonna haunt me 4eva.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Am omorât 2 câini sad

| Hammurabi a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ai avut un prieten chinez? happy

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu, din fericire.hee hee

I-am omorat in chinuri sad.

Pe unu l am inecata iar pe altul l am trântit de o piatrã până a murit sad
Aveam 10 ani sad

Si pana in ziua de azi am remuscari. sad

| Drimmero a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nu am cuvinte, efectiv esti monstru!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Da, ştiu! Mă urăsc!

| IoanaRoman09 a răspuns:

Abia mai stiu cum ma cheama, nicio sansa sa-mi aduc aminte ce faceam eu atunci

Răspuns utilizator avertizat