| Onutzyk a întrebat:

Care a fost cea mai mare prostie care ati facut`o vreodata la scoala? Dar cel mai amuzant lucru?

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

Pai, o colega imi pierduse telefonul si i-am zis ca-mi bag picioarele in ea, si atunci intrase profa de chimie pe usa laughing si cica am socat-o.
Avem o colega si ma-sa e aceasta profa de chimie laughing bun, si intre noi ne mai facem familii si tipa asta e fii-mea. Si ce facem noi? Zic eu: sa asculti de mama ta, sau nu mai primesti fratiori. laughing si te las pe tine sa ghicesti cine era in spatele meu. rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Pai cand a trebuit sa cumpar marker tabla alba care se sterge cu buretele special eu din greseala am cumparat un marker permanentlaughinglaughinglaughing. Proful de mate a tras o sperietura, deoarece eram in laboratorul de matematica(care era in grija lui)dar pana la urma s-a dus cu apa si spirt si cea mai amuzanta intamplare a fost atunci cand eram la alta scoala.Era acolo o profesoara de matematica care avea ura de murea pe mine si intr-o zi cand eram de servici pe scoala am vazut-o cum a cazut pe scari deoarece s-a impiedicat de covorasul de pe scarilaughinglaughing

| Myuu a răspuns:

Sa ascult de toti neghiobi clasei "Hai ca ajungem mai repede pe acolo si ajungem la timp la mate"(eram toata clasa si veneam de la sport)si era si ploaie si eu ma i-au dupa ei, ca nu era de ajuns ca ploua ca ne-am si pierdut in oras si nu stiam unde santem puna dupa o jumate de oara cand cineva ne-a spus pe unde sa o luam, dar la mate tot nu am ajuns la timp...

| BackInTime a răspuns:

Pai i-am zis la pr.de mate,, fa'' fara sa vreau laughing. Si cand urca o baba pe scari i-am zis salut si a mai si cazut din cauza mea rolling on the floorpentru ca alergamrolling on the floor da tot ce tiam spus nu a fost aproape cu rea intentie