| eveliiina a întrebat:

care este parerea voastra despre Europa actuala? pe plan social, cultural, economic si politic

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Salvarea noastra sta in exterminarea noastra atat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dezorganizare cam asta e cuvantul cu care pot descrie acum Europa

| pufulescu a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html
Cam la asta se rezuma Europa in ziua de azi! Un teritoriu dezorganizat unde romanii sunt scuipati ca ar fi " cersetori si hoti" iar cei care vin cu intentia clara de a face rau sunt pusi in locuinte sociale si primesc bani, multi bani! Personal urez Europei o moarte rapida!

| Cliar a răspuns:

Fiecare pentru el. Totul decurge bine, pana la urma oamenii o sa invete ca ceilalti depind de tine si fac anumite actiuni ca urmare a actiunilor tale, nu invers. Si inca ceva, daca o majoritate considera ca un lucru e corect, asta nu inseamna ca chiar e.