| Elena_8633 a întrebat:

Care este riscul daca iti faci parul cu placa ziilnic?

6 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Sa-ti arzi parul

| danahh a răspuns:

Poi ti-l arzi nu mai are nici un aspect tii se roade de numai ...intindeti parul cu placa numai la ocazii specia cum ar fi : petrecere, nunti etc.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Buna,ti se usuca parul, si nu doar zilnik si daca te faci 2-3 ori pe saptamana ti se usuca parul si se roade repede

| bibi_1859 a răspuns:

Sa-l arzi, sa-l strici, sa-ti cada...(daunator)

| anda_7144 a răspuns:

Nu este bine sa te faci cu placa in fiecare zi deoarece:
A.Iti arzi parul (si pe urma o sa il ai naspa)
B.Mai tarziu o sa ramai cu 3 fire
C.Ti se suptieaza firul de par (ce inseamna ca nu o sa mai ai un par cu volum)
Nu iti recomand sa te faci cu placa in fiecare zi. ai putea sa te faci de 3 ori pe saptamana...dar nu in fiecare zi. iti recomand sa te faci doar o data sau de doua daca vrei sa ai un par sanatos si frumos

| MarYnutza_3859 a răspuns:

Sa fiu sincera nu este bine de loc sa iti faci parul cu placa! placa iti arde parul, il subtieaza, cade, parul isi pierde din frumusete si se descoloreaza.