| ralurawrr a întrebat:

Care este tara voastra preferata? De ce ati ales-o? Scrieti 4-5 randuri. Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Biiiiiia a răspuns:

Buna.
1.Spania.De ce? Pentru ca am fost acolo si mi s-a parut o tara foarte frumoasa, curata si linistita ca sa zic asa.Acolo sunt si niste petreceri, numite la ei "fiesta" care se desfasoara pe strazi, participa toti oamenii.De exemplu locuitorii din fiecare cartier al oraselor construiesc cate o papusa[mai bine zis un fel de statuie]careia i se da foc.Si locuitorii din cartierul cu papusa cea mai mare primesc un premiu.

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

America.
De acolo este bunica mea. Am fost acolo si este o tara foarte linistita in unele locuri dar daca te duci in New York e o mare zapaceala.
byeelove struck

| Andruza a răspuns:

Bună.
După părerea mea
România, e o țară frumoasă, iar condusă de oameni chiar neserioși.

| stefania_1904 a răspuns:

Amerca pentru ca acolo locuieste o matusa de a mea
si mai mereu ma duc
imiplace acolo foarte frumos
ba chiar mi-am facut o poza cu miley
matusa mea cand a fot ziua mea eu m-am dus acolo mi-a dat sidi cu toate cantecele lui miley si un lantic de argint cu un diamant adevarat. fundita?+ vot?