| Deucii a întrebat:

care imi da si mie niste statusuri de fite misto super dau fundita l cele mai bune si cele frumoase:X:X:

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dati si la fata asta niste staturusi de pitipoanca laughingfitoasa.

| Cristiana2011 a răspuns:

* Sii` cand incepe weekendu` e o adevarata debandada ;x . Se duc prin cluburi ;> poate mai apare vre`o prada ;x !

* E sambata seara ;> nu` stam in casaaa ! Plecam pe bulevardele de fitsa ale Bucurestiului` ;> intram in club , nu` ne asezam la masaa ;x

* Intra in o viatsa noua ;x . cluburi , baruri , lautari` ;x ! Nu` va mai dam nimic voua ;> !

* Tte` se intreaba cum " ea " e atat de frmsa. thinking . Dar nu prea se ingrijoreaza daq mai are machiaju pe fata blushing . Nu sta ca tte` zdrentsele in oglinda de seara pana dimineatsa :o .

* Vreau sa afle toti smug , nu sa citesca`n stele love struck . Ma comport exemplar ;x dupa standardele mele love struck.

* Stau intinsa pe jos in dormitor love struck . Pe covor . Incercand sa uit de dor . oh go on

* Suna`ma si da`mi o veste de la tine puppy dog eyes ...sa`mi spui ca ma iubesti love struck , mi`e dor de tine oh go on ...

* Stai nu gandii prea high :p . De ziua ta nu o sa ma ai ;x

* Parca e ea cea care iti zice " te iubesc " love struck . In loc de " multumesc " smug.

* Asta`i momentu baby smug nu te oprii love struck . Danseaza dpa` ritmu` inimii =p~.

* Parfumu` ei e ametitor ca siou` de tequila =p~ .

* E fata care nu o poti uita . ;x Baiete smug Nu stii ce e aia dragostea ? big grin

* Am intrat in club smug Ca sa spargem plictiseala . :p ... Fetele de aici lumineaza seara . love struck

* Ma misc lent smug Sa te fac pe tine dependent love struck.

* Decolteul meu te face sa ma iubesti raised eyebrows ? Nu multumesc ;; ) ... poti sa ma parasesti love struck !

* El major si ea minora ;x.

* I`m addicted to you ;> ` !

* I`m into you ;x `!

* Who run the world smug ? Girls love struck !

* Sa nu iti fie frica puppy dog eyes. In jocul asta sunt amanta smug , iubita day dreaming , si amica :d.

* Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta smug . Poate vreau sa fiu a ta batting eyelashes , poate a altuia :d.

* Pisii` . Nu fii speriata :* . Daca vroiam sa ti`l iau smug il luam de prima data love struck` !

* Strânge`ma în brate si atunci când îti spun : " lasa-ma , n`o face ! " love struck

* Heii baiatuu` love struck . E timpu` sa cresti . love struck. Daq tot ma doresti incearca sa numai visezi day dreaming .

~ Inca` speri ca intra pe usa`. :p Dar nu apare kiss. Nu intelegi cum inainte era dependenta smug . Azi nepasare batting eyelashes.

~ Tu ca Alba - ca - Zapada smug . Noi patru pitici =p~ ! E secret ce faci aici :o . Discret , n`ai cui sa zici . :p

~ Chiar daca pe strada ta a iesit soare` smug . Te anunt ca maine va fi ploaie si ninsoare :p.

~ Am inteles ca-ti place sus pe bar smug. Hainele de firma love struck . Ochelari mari =p~. Senzatii tari smug . Milionari devil.

~ Te plimba cu Ferrari =p~ . Iti cumpara bijuterii Bulgari kiss. Mananca doar calamari :p. Fac pe leii ca`n safari devil. Tu-i accidentezi la portofel =p~ Si-i pui pe avarii smug Uite banii :-o , nu sunt banii winking. Abracadabra si dispar :*.

~ Astept cu nerabdare sa intri pe mess love struck. Ori m`ai trecut pe invizibil :* ori tu chiar nu intri des blushing.

~ Te rog numai suna puppy dog eyes . Nu are rost kiss. In seara asta ti-am mai spus love struck " nu te cunosc " =p~.

~ Iar daca n-ai mai gresi oh go on , daca n-ai mai lua totul in gluma smug , poate candva veti ajunge ca Ying si Yang love struck . mana de mana =p~.

~ Esti patetic si tu stii love struck .nu mai cred in jucarii :o .tu mereu crezi ca pun botu` smug .hai c`o faci pe idiotu :* !

~ Cine-i domnisioara :o ? , oare cine-i domnisioara :o ? Care vara , iese cand se lasa seara =p~.

~ Vorbesc chatterbox , tot ce nu te-au invatat parintii smug . Le pui conditii :* , la totzi care te vor love struck. Uitate` dar nu atinge :* , si uite-asa tu ii omori =p~.

~ O sa fie lata smug suntem in Brigada puppy dog eyes. Atmosfera`i ciudata cand bei apa plata devil.

~ Eram pe zebra love struck. Puteam sa jur ca`i verde blushing . Doamna din jeep s`a facut ca nu ma vede oh go on. Ea n`a franat :* , sa nu`si uzeze cauciucu` happy . Si am decolat ca un balon sutat de Mutu :o.

~ Tu bei smug , tu tragi smug , tu bagi smug , tu nu le lasi smug , tu vii smug , tu pleci smug , te`ntorci smug , tu nu spui nu`. ;x

~ Totusi ne place nebunia love struck fabricata-n România b-) .

~ Si stiu ca niciodata n`ai fi renuntat la el smug . Ai cam uitat de fel ce`nseamna siguranta si respect :* . Ai luat`o pe un drum ce momentan crezi ca`i perfect oh go on . Sa poti trece peste tot si peste toate mai direct smug . Ai ajuns dependenta de pastilutele cu efect :p .

~ Apari zâmbind prelungind vara love struck si readuci toata lumina smug diminetii seara ! love struck

~ Liniste :-s ! Ca stii ca am dreptate :o .Nici daca as fi scris o carte smug n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate puppy dog eyes .

~ D.N.D = Dragostea nu dispare . :-s

~ Pozele vorbesc, nici ale mele nu tac :-s .Baii` :o Kitty :* ` baga`ti drq` odata mintile in cap smug !
~ Totsi baietii dp` tne zbiaraa " Kitty esti criminalaaa ! ;x " .

~ Te plimbi cu camila`. Si Kitty bea doar Tequila =p~. Esenta tare`. Gusta si o sa te ridiiiiici in picioare =p~.

~ Am fitse propii`. smug sii thu papusia love struck. Dai " Copy " .

~ Ew sunt printesa ta de cartier love struck . Seara de seara arat perfect` smug . Cu tocuri si rochie eleganta toti baietii intorc spatele da ew le zic " Scuza`ti da sunt maritata`. ;x."

~ Pune mainile in aer daca intelegi ce spun love struck . Da`le cate un pumn la fraieri` :* , ba esti nebun :o ? !
~ Era aseara putin trecut de ora noua` love struck . Cand thu stateai afara si incepuse sa ploua` :* . El vroia sa ma vada smug . Da` eu i-am zis : Scuze baiatu` da am alta treaba blushing " ! ~

~ Crezi ca totu`i roz , da totu`i intunecat happy . Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat smug.
~ Si acum pleci happy , plina de draci smug . Dar pan` la urma tot cu el te impaci! love struck`
~ Varsta ei ... chiar nu o ingrijoreaza smug .N`are 14 impliniti dar asta chiar nu mai conteaza happy .
~ Un gol perfect in ultimul minut . emotia unui nou inceput! ;x`

~ Am 13 ani si spui ca gandesc bine straight face . Ai avea probleme daq ai sti ce gandesc despre tine !

~ Ai vrea s-o ai mereu cu tine :p , stii bine ca prea mult nu tine smug . E pustoaica rau =p~ , e greu #:-s . Vrei s-o faci de casa laughing , ai tupeu :* !

~ Nopti de foc smug si trag un fum love struck . Dezbraca`te :-s si fa`ma scrum . love struck.=p~

~ Erai cu ochii pe mine ca pe o comoara si imi sopteai " Tu si cu surioara ta ati rupt în 2 clubul aseara " love struck.

~ Baiete esti uimit :p , fiindca vezi ca m`am schimbat winking , ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat hee hee !

~ Time is money , baby ` ! ;x

~ Te invitam aici smug , fetele te baga`n boala =p~ . Cand danseaza`n cluburi love struck desi maine merg la scoala batting eyelashes .

~ Diamante as da ptr` tiine ;x , haide haide smug , vin`o langa miine :p.

~ Lasa`te dusa de val love struck ca pe Missisippi smug .

~ Lumea e buna smug. Numai de dat din gura happy . qnd te uitsi in oglinda vezi aceiasi figura hee hee . qndva prea copilaroasa smug .acum prea matura `;x .

~ Te apropii de ea smug , tremuri din cap` pan`n calcai day dreaming . Incerci sa ii` vorbesti dar love struck te balbai` love struck . !

~ Sunt legende`n viata smug si legende`n vis love struck . Nu e niciun compromis =p~.

~ Nu incetinim sa ajungem primii love struck . Cu un " G " minim din genul de gigi ce frange inimi smug

~ " E timpul sa`l uiti pe prietenul tau " . Am sa îti las numarul meu smug . Aici nu`i vorba de tupeu . love struck

~ E ca o jungla acum smug , printre ceata si mult fum love struck.

~ E evident ca ai talent cand faci un antrenament =p~ . smug love struck .

~ Sunt ritmuri romanesti .love struck Vad ca zambesti . love struck Doar sntem in Bucuresti . smug

~ Si ce usor e sa zambesti` love struck • cand ai incredere`n ceea ce esti` day dreaming

~ Imi alerg timpul :-x. Imi aleg tipul preferat de baiat..."

Unele sunt facute de mine . Daca mai vrei lasa`mi mesaj :* ! Funda ?

| DorelSudoru a răspuns:

Care are o puta buzzz...
Sunt bo$$ da bo$$

| Eveeee a răspuns:

1...º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º
2.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama
3. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tinewinking
4.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
5.sunt o fata cu finete invidiata de zdrente
6.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
7. ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau m-a facut mama cocheta si am fite de vedeta….
8.FiTe,geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!
9. Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generalawinking
10.sunt o diva printre stele, imi bat joc ca am putere
11. Iubesite`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, privesite’ma si linge’te pe bot.
12. dragi baieti sunteti cochetzi dar pentru mine valetzi voi va dati mereu la mine dar niciodata nu tine
13.pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat, o adevarata jucarie, de care sa nu’mi para bine
14.priviri de gheata si te’a funzi, genunchii se imoaie te scufunzi, ochii mei albasitrii te’au vrajit ……
15.:X! Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI din tURNu De LA oBAMA ba’h.HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat. DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!
16. Câиd viиe ` vo®ßa ` De ` Iußicare ♥` ßaby ` Spuиe`ℓe cå мå ai smug ` pe mine `:╳ •
17."҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢acare au ¢ℓaså` smug
18.G®ew` så åjungi ℓå eå, ƒi®esc! smug Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc
19. Stiu cå vrei`smug, daя nu pяea pσ†i.`talk to the hand.Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳
20.♥`Imi vine să râd,:] am impresia că esti`smug †âмpi†`talk to the hand!`Ce mortii †ăi `smug`†i-am ƒăcu†` ` să nu dormi linis†i†?:]]` :╳
Sperr cati placbatting eyelashes happy fundita? ( mai am de vrei add : evely.kiss)

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Deucii explică:

Cristiana da mai vreaulaughinglaughing

| Deucii explică:

By uh asta cu fitele tale de ptipoanca cine te crezi aici sa comentezi la intrebarea mea