| Andreea_5185 a întrebat:

Bunahappy care imi spune si mie :* un nume pentru facebook happy care are legatura cu numele Andreea sau Florentina happy( si va rog sa nu spuneti ca pe facebook trebuie sa iti pui numele tau normal ca sa te gaseasca prietenii ca nu suntem pe hi5)! happy

Răspuns Câştigător
| Oanna99 a răspuns:

Buna. Poti sa iti pui Deea,Andra,Flory, Ina, Andre... Eu pe fb am tot numele. Daca vrei cauta`ma "Dicu Oana-Alina". Sper ca te-am ajutat in legatura cu numele. te pup :*

1 răspuns:
| CompleteAndUtter a răspuns:

De ce va trebuie mereu nume noi sau "cool"? Uite ceva original : numele tauwinking. Macar pe acesta nu ti-l va copia nimeni. Cum ai zis, nu suntem pe hi5, unde toti isi puneau fel de fel de nume oh go on. Suntem pe facebook, unde lumea e mai matura si mai rationala [sau asa ar trebui].