| FloryTrandafir a întrebat:

Spuneti-mi va rog un nume pentru facebook fain pentru numele Flory, Florentina.

Răspuns Câştigător
| Sadic a răspuns:

The mysterious Flory
Flore Băăă, Ssss, Lol(mi se mai pare interesant)
Sau chiar numele pe care-l ai pe TPU e drăguţ.
Fundă?

10 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Flory_dragutza_scumpika_98

Serios? chiar ai nevoie de un nume fain? Esti pe facebook, nu pe hi5, nimeni nu mai are nume ciudate si cei care au inseamna ca sunt tarani, pune-ti numele tau, care o fi el, Nume+Prenume. Funda? big grin

| Sadic a răspuns (pentru DJohnny):

Foarte "matur"! Hahaha.

| DJohnny a răspuns (pentru Sadic):

Esti ironica sau serioasa?

| Sadic a răspuns (pentru DJohnny):

Oh...măi acum depinde la ce te referi. Numele de pitipoance sunt cele Chocholata Simpatikă sau Micuta Sexy...chestii de genul. de exemplu eu am un alt nume(un nume japonez), dar asta nu înseamnă că sunt ţărancă. M-am simţit vizată:doar atât.

| BiuL a răspuns:

Cel mai ok e numele tau! Sau pune prenumele si porecla. Chestii de genul dulcica papushia brunetzica sunt pentru pitipoancele de pe hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu folosesti numele si prenumele tau?

| FloryTrandafir explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor.:*:*:*:*

| xNebunulx a răspuns:

Flo Ry

| Alleexxaannddrra219 a răspuns:

Buna,eu te-as sfatuii ca pe facebook sa iti treci numele tau real sau doar perenumele ex: Maria Ioana. Sa nu scrii schesti cu Flori si atat sau ceva de genu. Asta este parerea mea. Sper ca te-am ajutat.

| XD_Miha_2000 a răspuns:

Flory(i) XD, Flory(i) Flr thinking